کنتاکتور 3RT2025

برند: siemens
تماس بگیرید
افزوندن به علاقه مندی ها
کنتاکتور 3RT2025
کنتاکتور 3RT2025
کنتاکتور 3RT2025

توضیحات

کنتاکتور (Contactor) یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که عموما از آن برای کلیدزنی یک مدار قدرت یا کنترل استفاده می گردد. کنتاکتور شباهت زیادی به رله دارد، با این تفاوت که کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا به کار می‌رود.(سرعت قطع و وصل کنتاکتور نسبت به رله کم است )
یک کنتاکتور با مداری کنترل می‌شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلیدزنی دارد. برخلاف یک مدارشکن قدرت یک کنتاکتور برای قطع یک جریان اتصال کوتاه استفاده نمی‌شود.
کنتاکتورها در گستره و اندازه‌های مختلفی موجودند. از کنتاکتورهای کوچک با ولتاژتغذیه ۲۴V DC یا ACکه به سادگی در یک دست جا می‌گیرند و توانایی قطع تنها ۱ آمپر را دارند، گرفته تا کنتاکتورهای با پهنا (یا درازای) ۱ متر با ولتاژهای چند کیلوولت و آمپراژ چند هزار آمپر.
کنتاکتورها برای کنترل بارهای مختلف الکتریکی اعم از الکتروموتورها، بانکهای خازنی، مدارات روشنایی، گرمکن‌های الکتریکی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شوند.

کنتاکتور 3RT2025 توسط کمپانی معتبر زیمنس طراحی و تولید شده است که از آن می توان برای مدت زمان طولانی ای بدون هیچ گونه درصد خطایی استفاده نمود، مشتریان محترم می توانند جهت مشاوره و خریداری محصول با کارشناسان مجموعه از طریق شماره تماس های ثبت شده در سایت تماس حاصل نمایند.

خرید کنتاکتور